Na kole informatycznym zaprojektowałem koszulki firmowe z logiem miasta jako reklama

koszulka z nadrukiem

Moją pasją są komputery. W liceum zapisałem się do koła komputerowego. Tam zawsze działo się coś nowego. Pewnego dnia nasz nauczyciel zapowiedział, że będziemy mieli specjalnego gościa z Warszawy.

Reklama miasta koszulkami zawsze była dobrą reklamą

koszulka z nadrukiemNasz dyrektor zaprosił na spotkanie znanego grafika komputerowego. Byłem podekscytowany. Z internetu dowiedziałem się, że pracował on przy produkcji gier na różnego rodzaju konsole. Gdy przyszedł do nas na zajęcie zapanowała dziwna atmosfera. Zazwyczaj panował hałas. Tego dnia nawet nasz nauczyciel zachowywał się bardziej profesjonalnie niż zwykle. Naszym zadaniem były koszulki firmowe. Każdy z nas miał wykonać za pomocą specjalnego programu swój indywidualny projekt z logiem miasta. Nasz gość udzielał mi przy tym wielu cennych wskazówek. Dzięki temu dowiedziałem się na jakie rzeczy powinienem zwracać uwagę. Z nie których nawet nie zdawałem sobie sprawy. To był wielki szok. Odzież firmowa z nadrukiem nigdy nie była moją mocną stroną. Jednak tego dnia postanowiłem wykorzystać całą swoją kreatywność połączoną z umiejętnościami i pokazać na co mnie stać. Efekt był nawet przyzwoity. Jednak prawdziwym mistrzem abstrakcji okazał się mój kolega z ławki. Jego pracę bardzo pochwalił nasz specjalista. Moja też nie była najgorsza. Trochę się zawiodłem, ponieważ za wszelką cenę postanowiłem jak najlepiej wypaść. Co prawda nadruki firmowe widywałem tylko w programach telewizyjnych. W przyszłości mam zamiar zostać prawdziwym informatykiem. Jednak nigdy nie zrezygnuję z grafiki.

Rysunek jest dla mnie bardzo istotnym elementem egzystencji. Poświęcałem mu zawsze wolne chwile. Postanowiłem także porozmawiać z naszym przybyszem na osobności. Dzięki temu dowiedziałem się jaką ścieżkę kariery wybrał oraz w jaki sposób osiągnąć sukces.