Osobliwe długopisy reklamowe

długopisy reklamowe

W pracy jak to w pracy nie zawsze wykonujemy tylko te zadania, które się nam podobają. Inaczej byłoby zbyt idealnie. Jednak akurat wczoraj dostałam od swojego przełożonego bardzo ciekawe zadanie do wykonania. Zbliżała się rocznica założenia firmy, więc z tej okazji nasz szef zadecydował, ze każdy klientów dostanie mały pakunek z prezentami firmowymi.

Długopisy reklamowe – dobra promocja firmy

długopisy reklamoweMoim zadaniem było poszukać jakie są teraz najmodniejsze gadżety reklamowe. W końcu nie możemy rozdawać tanich długopisów i smyczy, musimy mieć coś innego, coś oryginalnego, co jednak na pewno przypadnie do gustu naszym obdarowanym. Podczas tego poszukiwania natknęłam się na wiele osobliwych gadżetów, o których nawet nie pomyślałam. Spodziewałam się, że wszędzie będą długopisy reklamowe, torby materiałowe, jakieś smycze, ewentualnie małe notesiki, ale to co zobaczyłam przerosło moje oczekiwania. Szczególnie zainteresowały mnie eko gadżety, takie jak drewniane pendrive’y, czy zamykane bambusowe kubki na napoje, przypominające kubki z kawiarni i barów. Nie spodziewałam się zupełnie znaleźć takich osobliwości, nigdy nie słyszałam, żeby gadżety z nadrukiem były robione z drewna, materiału, filcu czy innych naturalnych materiałów. Od razu mi się one spodobały. W końcu miałam szukać czegoś oryginalnego prawda? Na pewno takie gadżety spodobają się naszym klientom.

Na pewno mojemu przełożonemu spodobają się takie interesujące gadżety, trzeba tylko zdecydować się na to które z nich wybierzemy ostatecznie. No i zamówić je odpowiednio wcześniej, żeby przyszły na czas, żebyśmy się nie denerwowali przy robieniu paczek.