Jak się pracuje w Poznaniu i robi grafiki 3D?

grafika 3d

Poznań to bardzo przemysłowe ale też i turystyczne miasto. Znajdują się tam prawie wszystkie oddziały występujących firm w Polsce. Ludzie młodzi i chętni do pracy. Zdecydowałam , że właśnie tam będzie mój biznes ,czyli agencja reklamowa.

Grafika 3D jest imponująca

grafika 3dNie byłoby w tym nic dziwnego , gdyby nie fakt, iż nigdy wcześniej tam nie byłam. Po prostu spakowałam się i w ciemno przyjechałam do miasta. Strony www w Poznaniu mają bardzo bogaty odbiór, gdyż mieszkają tam naprawdę bogaci ludzie. Młodzi , ciekawscy i jednak niezmiernie wykształceni Polacy chcą zakładać różnego rodzaju biznesy w Poznaniu, a co za tym idzie muszą się najpierw zareklamować. Logo naszej firmy jest usytuowane w centrum poznania i jak sądzę, to prowadzi do tego, iż klientów mamy naprawdę sporo. Nasze sklepy internetowe też codziennie mają parę setek odwiedzin. Nic w tym dziwnego , bo grafika 3d na naszej stronie też jest imponująca, gdyż zatrudniłam tam najlepszego grafika komputerowego dostępnego na rynku pracy. Moja rodzina bardzo mi pomaga, mój mąż jest architektem więc może to nie ta sama branża lecz bardzo podobna i na pewno się przydaje doświadczenie mojego męża. Moja córka jest informatykiem więc nasz biznes jest rodzinny i wszyscy mamy dzięki temu pracę i możemy wyjeżdżać za granicę na wakacje. Odwiedziliśmy już bardzo dużo krajów europy np. Niemcy, Francja, Anglia , Hiszpania, Włochy oraz odwiedzamy naszych przyjaciół w stanach zjednoczonych ostatnio na przykład byliśmy w Nowym Yorku , gdzie spędziliśmy dwa miesiące aby dobrze poznać to miasto, ale oczywiście to było za krótko , zdążyliśmy ledwie odwiedzić najważniejsze zabytki, ulice i poznać kilku ludzi , co pozwoliło nam nawiązać kontakty i mieliśmy już klientów z zagranicy.

Gdy mieliśmy wracać , córka postanowiła tam zostać , bo poznała kogoś i po powrocie musieliśmy zacząć rozglądać się za nowym informatykiem na szczęście córka poleciła nam swoją dobrą koleżankę ze studiów zatem problem został rozwiązany.