Założyłam agencję reklamową i tworzyłam szyldy reklamowe Kraków

szyldy reklamowe Kraków

Pewnego dnia postanowiłam założyć własną działalność gospodarczą. Nie wiedziałam jednak jaką branże powinnam wybrać. Moja przyjaciółka poleciła mi coś całkiem nowego. Niestety nie miałam w tym żadnego doświadczenia i musiałam zdać się na jej zdaniem.

Nasze szyldy reklamowe z Krakowa

szyldy reklamowe KrakówOna oczywiście zaoferowała mi swoją pomocną dłoń. To sprawiło, że trochę poczułam się pewniej i mogłam wziąć kredy. Z tym oczywiście wiązało się bardzo dużo formalności. Ostatecznie stwierdziłam, że agencje reklamowe będą czymś dla mnie. Zawsze zdawałam sobie sprawę z tego, że to zawsze przynosi spore zyski. Wynajęłam duży lokal z centrum Krakowa. We wszystkim pomagała mi doświadczona przyjaciółka. Ona była moją prawą ręką. Postanowiłam ją tam zatrudnić. Na początku zainwestowałam w oklejanie samochodów. Stwierdziłam, że to może przynosić pewne korzyści. Pewnego dnia przyjechał do nas klient i chciał zwiększyć zyski w swoim warsztacie samochodowym. Potrzebna mu była znakomita reklama. Tak naprawdę był on naszym pierwszym poważnym klientem. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy aby go zadowolić. Potem zamówił u nas dwa duże szyldy podświetlane. Nasi graficy zajęli się odpowiednią oprawę. To musiało być coś co od razy zwróci na siebie uwagę. Przyjaciółka powiedziała mi wszystko o tych rzeczach. Ostatecznie nasze szyldy reklamowe Kraków bardzo spodobały się mechanikowi. Jednak to nauczyło i pokazało mi nasze niedopatrzenia. Musiałam zwrócić uwagę na większą ilość szczegółów. Również musiałam bardziej zainwestować w sprzęt komputerowy. Nasi projektanci bardzo narzekali na słabe systemy. Wszystko niestety musiało odbywać się po kolei.

Nie można było robić wszystkiego od razu, ponieważ musiałam dawać stałe wynagrodzenie dla swoich pracowników. Także spłata mojego kredytu nie była mała. Pierwszych poważnych zleceń spodziewałam się po ponad roku przebywaniu na rynku pracy.